StringLED jest to system dedykowany do podświetlania reklamy zewnętrznej. Bilbordy LED, kasetony LED, a także litery podświetlane LED to obiekty, dla których zestaw StringLED został zaprojektowany. Składa się z modułów LED połączonych elastycznym przewodem. W bilbordach i kasetonach wpinany jest w konstrukcyjny profil aluminiowy, będący składnikiem zestawu, w literach montowany jest bezpośrednio do podłoża. Do produkcji StringLED używamy LEDów amerykańskiego producenta, firmy CREE. LED chroniony jest osłoną poliwęglanową, a całość zahermetyzowana jest w technologii obtrysku.Po otrzymaniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia szczegółów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych przez firmę SOWAR Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (52-127), przy ulicy Ziemniaczanej, pod numerem 15 w celach marketingowych, w tym również w celu marketingu bezpośredniego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną, na podany powyżej adres e-mail, informacji handlowych wysyłanych przez firmę SOWAR Sp. z o.o. siedzibą we Wrocławiu (52-127), przy ulicy Ziemniaczanej, pod numerem 15. *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zamówień, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) Poinformowano mnie, iż podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny z prawem dostępu do treści moich danych, ich poprawiania, jak również usunięcia. *

* Pola obowiązkowe

Parametry techniczne
30 LED
|
60 LED
Uwe
~230V AC, 50 Hz
Iwe
100 mA
|
170 mA
P
13 W
|
23 W
Pf
0,6 C
Stopień ochrony
IP 64
Strumień źródła światła
1500 lm
|
3000 lm
Liczba cykli włącz/wyłącz
> 20000
Temperatura barwowa światła
6500 K
Trwałość oświetlenia
> 50000 godz.
Czas włączenia
< 0,1 s
Kąt świecenia
120°
Zakres temperatury pracy
- 30° +50°C
karta
produktu
Przewidywany czas po którym jasność ledów spada o 30%.
przewidywany
czas życia
Światło LED pjawia się natychmiast po włączeniu, bez opóźnienia.
czas
włączenia
Nasze źródła światła LED nie mają elementów wymiennych, jak to ma miejsce we wszystkich inych źródłach światła.
nie zawiera
żarówek
Lampy LED i wyroby dla reklamy są wolne od rtęci i jej związków.
nie zawiera
rtęci
Lampy LED i wyroby dla reklamy są wolne od ołowiu i jej związków.
nie zawiera
ołowiu
Wyroby LED - lampy i światło dla reklamy są zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej. Posiadają znak CE.
zgodny z
dyrektywami
unijnymi
Obudowy opraw oświetleniowych LED nie nagrzewają się. Dopuszczalny montaż na podłożu palnym.
dopuszczalny
montaż na
podłożu palnym
W instalacji należy zapewnić uziemienie.
zapewnić
uziemienie
Jak każde urządzenie elektroniczne podlega obowiązkowi utylizacji i recyklingu.
zakaz wyrzucania
do kosza
na śmieci
      StringLED produkowany jest w dwóch wersjach zasilania: z zasilaczem 12V oraz zasilane bezpośrednio z sieci 230V. Promujemy wersję zasilaną bezpośrednio z sieci ponieważ to rozwiązanie jest tańsze, bardziej niezawodne, zapewnia dłuższy czas życia systemu i jest bardziej energooszczędne. Billboardy LED i kasetony LED wykorzystujące StringLED buduje się z zestawów podstawowych. Zestawy podstawowe produkowane są w dwóch wersjach: 30 LED lub 60 LED. Na tej stronie znajdziecie Państwo kalkulator, który projektuje rozkład LEDów w kasetonie lub bilbordzie tak, by liczba LEDów była zawsze podzielna przez 30. Tym sposobem powstaje dopasowany do reklamy komplet LEDów podświetlających. Każdy zestaw 30 lub 60 LED wyposażony jest w moduł przeciwawaryjny zwany MPA. Do jego zadań należy ochrona LEDów przed szkodliwymi impulsami z sieci (zakłócenia przemysłowe, wyładowania atmosferyczne itp) aż do 4 kV, a także zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przeciwprzeciążeniowe, układ stabilizacji prądowej i temperaturowej. Dzięki zastosowaniu zasilania bezpośrednio z sieci wyeliminowane zostały największe wady zasilaczy, do których zalicza się między innymi awaryjność, straty mocy czy krótki czas życia.
Kalkulator StringLED
Kalkulator LED projektuje optymalny rozkład LEDów w kasetonie LED lub billboardzie. Zawsze wykorzystujący pełne 30-tki stringled..
Wprowadź wymiary:
L= mm
W= mm
T= mm
Wyniki optymalizacji:
         Punktów LED w poziomie =  szt.
         Rozstaw LED w poziomie R =  mm
         Punktów LED w pionie =   szt.
         Rozstaw LED w pionie P =  mm
         Strumień =   lm
         Pobór mocy =   W
Zobacz jak pięknie świeci Twoja reklama z naszymi LEDami.
      Bardzo często występuje konieczność instalacji reklamy w niesprzyjających i trudnych warunkach atmosferycznych, dlatego oferowany przez nas sprzęt został zaprojektowany w taki sposób, aby jego montaż był szybki, prosty a przy tym bezpieczny i pewny. Moduły LED montuje się do profilu stringled na zatrzaski. Demontuje przez podważenie wkrętakiem (patrz karta produktu). Osoba instalująca powinna zachować środki ostrożności jak przy instalacji osprzętu 230V a w szczególności wszelkie prace monterskie prowadzić przy odłączonym zestawie od sieci 230V.
      Każdy zestaw StringLED stanowi osobny i niezależny elektroniczny układ. Oznacza to, że zestawów nie należy ani skracać, ani ze sobą łączyć. Prace instalacyjne powinna wykonać osoba posiadająca kwalifikacje do budowania instalacji elektrycznej 230V.
      Bilbordy LED i kasetony LED są powszechnie stosowanymi nośnikami reklamy zewnętrznej, jeśli są dobrze oświetlone niezawodnym systemem – przyciągają wzrok i stają się bardziej skuteczne.