ArchiLED to pierwszy nasz wyrób oświetlenia LEDowego. Świeci niezawodnie od ponad pięciu lat w różnych miejscach i warunkach. Te przykłady realizacji są najlepszym dowodem na trwałość i niezawodność naszych wyrobów. Konstrukcyjnie ArchiLED zbudowany jest z LEDów o strumieniu zależnym od potrzeb, we wszystkich dostępnych kolorach, z możliwością programowanej zmiany barwy. Płytka z LEDami zamontowana w dedykowanym profilu aluminiowym anodowanym, zahermetyzowana jest żywicą termoprzewodzącą, a LEDy osłonięte są kapturkami poliwęglanowymi.Po otrzymaniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia szczegółów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych przez firmę SOWAR Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (52-127), przy ulicy Ziemniaczanej, pod numerem 15 w celach marketingowych, w tym również w celu marketingu bezpośredniego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną, na podany powyżej adres e-mail, informacji handlowych wysyłanych przez firmę SOWAR Sp. z o.o. siedzibą we Wrocławiu (52-127), przy ulicy Ziemniaczanej, pod numerem 15. *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zamówień, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) Poinformowano mnie, iż podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny z prawem dostępu do treści moich danych, ich poprawiania, jak również usunięcia. *

* Pola obowiązkowe

Parametry techniczne ArchiLED
o długości 1 m dla rozstawu LED:
37 mm
|
74 mm
Uwe
~230V AC, 50 Hz
Iwe
90 mA
|
50 mA
P
12 W
|
6 W
Pf
0,6 C
Stopień ochrony
IP 65
Strumień źródła światła
1400 lm
|
700 lm
Liczba cykli włącz/wyłącz
> 20000
Temperatura barwowa światła
6500 K / 5000 K / 3500 K
Trwałość oświetlenia
> 50000 godz.
Kąt świecenia:
120°
Wymiary
12x20 mm
Zakres temperatury pracy
- 30° +50°C
karta
produktu ArchiLED
karta
produktu LEDnumer
Przewidywany czas po którym jasność ledów spada o 30%.
przewidywany
czas życia
Światło LED pjawia się natychmiast po włączeniu, bez opóźnienia.
czas
włączenia
Nasze źródła światła LED nie mają elementów wymiennych, jak to ma miejsce we wszystkich inych źródłach światła.
nie zawiera
żarówek
Lampy LED i wyroby dla reklamy są wolne od rtęci i jej związków.
nie zawiera
rtęci
Lampy LED i wyroby dla reklamy są wolne od ołowiu i jej związków.
nie zawiera
ołowiu
Wyroby LED - lampy i światło dla reklamy są zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej. Posiadają znak CE.
zgodny z
dyrektywami
unijnymi
Obudowy opraw oświetleniowych LED nie nagrzewają się. Dopuszczalny montaż na podłożu palnym.
dopuszczalny
montaż na
podłożu palnym
W instalacji należy zapewnić uziemienie.
zapewnić
uziemienie
Jak każde urządzenie elektroniczne podlega obowiązkowi utylizacji i recyklingu.
zakaz wyrzucania
do kosza
na śmieci
      Konstrukcja ArchiLEDów pozwala na budowanie długich ciągów świetlnych. Produkowana jest w dwóch wersjach zasilania: 12V DC i 230V AC. Wersja 12V sprzedawana jest w postaci odcinków 25 cm zakończonych złączkami. Złączki pozwalają klientowi na swobodne budowanie ciągów świetlnych wg potrzeb i uznania. W systemie są też złączki elastyczne do zmiany kierunku linii świetlnych. Listwy LED montowane są do podłoża na dyskretne zatrzaski. Do bardzo ciekawych zastosowań można zaliczyć oświetlenie w kościele, którego barwa zmienia się odpowiednio do zmian koloru szat liturgicznych. Kolorowe LEDy ze sterownikiem mieszania barw pozwoli zaprogramować dowolna barwą z palety RGB.
Szeroka gama barw w LEDach kolorowych. Można je mieszać, łączyć, tworząc niepowtarzalne efekty świetlne.
Dla producentów mebli do wbudowania jako eleganckie i dyskretne źródło światła.
Dla producentów mebli do wbudowania jako eleganckie i dyskretne źródło światła.
Dla producentów mebli do wbudowania jako eleganckie i dyskretne źródło światła.
złączka insertClick
mocowanie w uchwytach
złączka zasilająca
Dla producentów mebli do wbudowania jako eleganckie i dyskretne źródło światła.
Przez boczną sciankę wprowadzamy zasilanie przez złączke boczną tam gdzie konieczna jest kontynuacja linii świetlnj z zachowaniem rozstawu LED. W oświetlaczach LEDowych typu frontlight.
Przewód zasilający może być wprowadzony przez tylną ściankę profila. Przydatne w przypadku lamp liniowych wiszących, oraz gdy przewód przechodzi przez płytę gipsową lub meblową.
złączka elastyczna
złączka boczna
złączka tylna
Dla producentów mebli do wbudowania jako eleganckie i dyskretne źródło światła.
Budowanie LEDowych linii świetlnych w systemie modułowym Archiled jest łatwe i szybkie. Nie wymaga specjalistycznych narzędzi ani kwalifikacji.
Oświetlenie obwodowe
Głównie stosowana do podkreślenia konturów stacji benzynowych, obiektów przemysłowych i urbanistycznych.
      Innym bardzo cenionym naszym wyrobem z kategorii światła LED dekoracyjnego są tzw. obwodówki (konturówki, obrysówki). To kolorowe linie świetlne LED najczęściej stosowane na stacjach benzynowych. Listwy LED zahermetyzowane żywicą świecą wewnątrz kolorowego profila. LEDy zasilane są źródłem prądowym dzięki czemu światło na całej długości ma identyczne natężenie (w importowanych paskach jasność spada w miarę oddalania się od zasilacza). Nasze obrysówki od wielu lat świecą na stacjach benzynowych największych polskich sprzedawców paliw.
Podświetlany numer domu LEDnumer
Innowacyjne rozwiązanie podświetlania numerów domu (tzw. numerów policyjnych). Świecą litery a nie tło. Dostępne wersje solarne i sieciowe.
LEDnumer to numer domu podświetlany diodami LED. Dzięki wykorzystaniu technologii światłowodowej i zjawisku całkowitego wewnętrznego odbicia uzyskaliśmy niepowtarzalny efekt świecenia cyfr delikatnym barwnym światłem. Numer domu jest wyraźny i widoczny z daleka zarówno w dzień jak i w nocy. Kolor świecenia cyfr można dobrać do koloru elewacji lub do własnych upodobań. Czujnik zmierzchowy automa-tycznie włącza świecenie po zapadnięciu zmierzchu. Montaż numeru jest łatwy i szybki, nie wymaga specjalistycznych narzędzi ani kwalifikacji. W zestawie są dwa komplety cyfr 0-9 oraz folia do wycięcia innych znaków.

ZALETY:
szeroka gama kolorystyczna
z włącznikiem zmierzchowym
podświetlenie led
energooszczędny
długa żywotność

LEDnumer solarny
z baterią słoneczną i akumulatorem.
Ekologiczny, nie wymaga zasilania zewnętrznego.

Zasada działania:
Bateria słoneczna ładuje akumulator w dzień. W nocy energia z akumulatora zasila diody LED oświetlające numer. Czas świecenia uzależniony jest od nasłonecznienia miejsca w którym zamontowany jest LEDnumer.

LEDnumer sieciowy
zasilany prądem

Parametry techniczne:
Napięcie zasilania: ~230 V, 50 Hz
Pobór mocy: 0,6 W; λ=0,08 C
Pobór prądu 20 mA
tc: 30°C
IP 43
Oferowane kolory podświetlenia:
Szeroka gama kolorystyczna poswala dobrać numer do elewacji lub upodobań gospodarza.