Lampa LEDowa LINIOWA 140x1200
Konfigurator lampy
WŁ./WYŁ
STRUMIEŃ
KĄT
ŚWIATŁO
OBUDOWA
DYFUZOR
INSTALACJA
FUNKCJE DODATKOWE
Lampy LED liniowe na zawiesiach i natynkowe.
Charakterystyka światłości
cd/klm       η=100%
  Oświetlenie to istotny element każdego wnętrza, pełni funkcje użytkową i dekoracyjną. Światło musi być równomierne, przyjazne i energooszczędne. Lampy LED, które produkujemy spełniają te wymagania. Cechuje je nowoczesna, płaska i cienka konstrukcja, elegancka i pasująca do każdego wnętrza. Już wkrótce do lamusa odejdą grube i toporne lampy świetlówkowe, podobnie jak stało się z grubymi telewizorami.
Oznaczenie lampy w wybranej konfiguracji:
LL LINIOWA 140x1200 FU S2 KS TC OS DO MP IWPo otrzymaniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia szczegółów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych przez firmę SOWAR Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (52-127), przy ulicy Ziemniaczanej, pod numerem 15 w celach marketingowych, w tym również w celu marketingu bezpośredniego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną, na podany powyżej adres e-mail, informacji handlowych wysyłanych przez firmę SOWAR Sp. z o.o. siedzibą we Wrocławiu (52-127), przy ulicy Ziemniaczanej, pod numerem 15. *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zamówień, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) Poinformowano mnie, iż podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny z prawem dostępu do treści moich danych, ich poprawiania, jak również usunięcia. *

* Pola obowiązkowe

Parametry techniczne
Uwe
230V AC, 50 Hz
Iwe
100 mA | 160 mA
P
13 W | 24 W, Pf=0,6 C
Strumień
900 lm | 1800 lm
Światło:
Ciepłe 3500°K | Zimne 6500°K
Stopień ochrony
IP 50 | 64
Temperatura obudowy
< 38°C | < 45°C
Cykli włącz/wyłącz
> 20000
Oddawanie barw
Ra 80
Wymiary lampy
1200 x 140 x 24 mm
Trwałość lampy
> 50000 godz.
Czas włączenia
< 0,1 s
Odporność na udary
IK 08
Wydajność energetyczna
A+
Mocowanie
Płaszczyznowe, Zawiesia
karta
produktu
katalog
lamp
plik
fotometryczny
Przewidywany czas po którym jasność ledów spada o 30%.
przewidywany
czas życia
Światło LED pjawia się natychmiast po włączeniu, bez opóźnienia.
czas
włączenia
Nasze źródła światła LED nie mają elementów wymiennych, jak to ma miejsce we wszystkich inych źródłach światła.
nie zawiera
żarówek
Lampy LED i wyroby dla reklamy są wolne od rtęci i jej związków.
nie zawiera
rtęci
Lampy LED i wyroby dla reklamy są wolne od ołowiu i jej związków.
nie zawiera
ołowiu
Wyroby LED - lampy i światło dla reklamy są zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej. Posiadają znak CE.
zgodny z
dyrektywami
unijnymi
Obudowy opraw oświetleniowych LED nie nagrzewają się. Dopuszczalny montaż na podłożu palnym.
dopuszczalny
montaż na
podłożu palnym
W instalacji należy zapewnić uziemienie.
zapewnić
uziemienie
Jak każde urządzenie elektroniczne podlega obowiązkowi utylizacji i recyklingu.
zakaz wyrzucania
do kosza
na śmieci
Dla porównania, strumień
żarówki standardowej
(żarowej) 100W=1200 lm
      Lampy LED mają cechy nieosiągalne dla lamp świetlówkowych, halogenowych czy żarówkowych. Czas życia naszych lamp LED to 17 lat przy świeceniu 8 godz. dziennie. Nasza lampa LEDowa świeci z jasnością żarówki 100W, a zużywa zaledwie 12W energii.
      Lampa liniowa dedykowana jest do zastosowań profesjonalnych ponieważ jest zamiennikiem powszechnie stosowanych dotychczas lamp liniowych świetlówkowych. Nasze lampy doskonale nadają się do oświetlania dużych powierzchni: sklepów, hal przemysłowych, magazynów. W takim zastosowaniu najważniejsze są energooszczędność i bezobsługowe funkcjonowanie. Bardzo często widać jaką trudność sprawia wymiana świetlówek, które ze swej natury mają krótki czas życia. Tego problemu nie ma w naszych lampach, ponieważ nie mają elementów wymiennych, o krótkim czasie życia. Nasze lampy LED to konstrukcja typu "zainstaluj i zapomnij", ciesz się przyjemnym i tanim światłem.
Przykład instalacji lampy LED w sklepie.
Zastosowanie lampy LED w magazynie.
      Wszędzie tam gdzie istotna jest temperatura barwowa światła możemy ją dobrać precyzyjnie do potrzeb. Mamy dużą wiedzę i doświadczenie we właściwym doborze światła. Inne światło potrzebne jest na hali produkcyjnej, a inne w sklepie, jeszcze inne w sali konferencyjnej. W naszych lampach klient może wybrać dowolną temperatura barwową w zakresie 3500-6500˚K.
      Lampy liniowe mogą być mocowane do płaszczyzny sufitu lub na zawiesiach, dzięki temu nawet w wysokich pomieszczeniach nie ma problemu z instalacją lamp LED na dowolnej wysokości.
      W konkurencyjnych lampach LEDowych i świetlówkowych występuje efekt przykrego olśnienia. W naszych lampach LEDowych ten efekt został wyeliminowany przez zastosowanie soczewek zmniejszających kąt rozsyłu światła i bardzo skuteczne dyfuzory. Projektantom oświetlenia udostępniamy do pobrania pliki fotometryczne wszystkich naszych lamp LEDowych.