Lampa LEDowa NAŚCIENNA 70x420
Konfigurator lampy
WŁ./WYŁ
STRUMIEŃ
KĄT
ŚWIATŁO
OBUDOWA
DYFUZOR
INSTALACJA
FUNKCJE DODATKOWE
Lampa LEDowa naścienna typu kinkiet lub wall washer.
Charakterystyka światłości
cd/klm       η=100%
      Lampy naścienne to element oświetleniowy służący głównie oświetleniu akcentowemu, dekoracyjnemu w pomieszczeniach gdzie gra świateł staje sie elementem aranżacji wnętrz. Kinkiety LED można montować w dowolnym kierunku: skierowane ku górze by oświetlać pomieszczenie światłem odbitym od sufitu lub skierowane ku dołowi dla oświetlenia obiektów tego wymagających. Lampy takie nazywane są z angielskiego wall washer LED.
Oznaczenie lampy w wybranej konfiguracji:
LL NAŚCIENNA 70x420 FU S1 KS TC OS DO MP IWPo otrzymaniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia szczegółów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych przez firmę SOWAR Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (52-127), przy ulicy Ziemniaczanej, pod numerem 15 w celach marketingowych, w tym również w celu marketingu bezpośredniego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną, na podany powyżej adres e-mail, informacji handlowych wysyłanych przez firmę SOWAR Sp. z o.o. siedzibą we Wrocławiu (52-127), przy ulicy Ziemniaczanej, pod numerem 15. *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zamówień, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) Poinformowano mnie, iż podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny z prawem dostępu do treści moich danych, ich poprawiania, jak również usunięcia. *

* Pola obowiązkowe

Parametry techniczne
Uwe
230V AC, 50 Hz
Iwe
100 mA
P
13 W, Pf=0,6 C
Strumień
900 lm
Światło:
Ciepłe 3500°K | Zimne 6500°K
Stopień ochrony
IP 50 | 64
Temperatura obudowy
< 45°C
Cykli włącz/wyłącz
> 20000
Oddawanie barw
Ra 80
Wymiary lampy
420 x 70 x 24 mm
Trwałość lampy
> 50000 godz.
Czas włączenia
< 0,1 s
Odporność na udary
IK 08
Wydajność energetyczna
A+
Mocowanie
Płaszczyznowe, Uchwyt
karta
produktu
katalog
lamp
plik
fotometryczny
Przewidywany czas po którym jasność ledów spada o 30%.
przewidywany
czas życia
Światło LED pjawia się natychmiast po włączeniu, bez opóźnienia.
czas
włączenia
Nasze źródła światła LED nie mają elementów wymiennych, jak to ma miejsce we wszystkich inych źródłach światła.
nie zawiera
żarówek
Lampy LED i wyroby dla reklamy są wolne od rtęci i jej związków.
nie zawiera
rtęci
Lampy LED i wyroby dla reklamy są wolne od ołowiu i jej związków.
nie zawiera
ołowiu
Wyroby LED - lampy i światło dla reklamy są zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej. Posiadają znak CE.
zgodny z
dyrektywami
unijnymi
Obudowy opraw oświetleniowych LED nie nagrzewają się. Dopuszczalny montaż na podłożu palnym.
dopuszczalny
montaż na
podłożu palnym
W instalacji należy zapewnić uziemienie.
zapewnić
uziemienie
Jak każde urządzenie elektroniczne podlega obowiązkowi utylizacji i recyklingu.
zakaz wyrzucania
do kosza
na śmieci
Dla porównania, strumień
żarówki standardowej
(żarowej) 100W=1200 lm
      Kolor oprawy LED może być biały, z lakierowanego aluminium lub srebrny, które wykonuje się z aluminium anodowanego. Na specjalne zamówienie obudowa może być w kolorze dowolnym z palety RAL. Korzystając z konfiguratora można dobrać lampę LED dokładnie taką jaka jest potrzebna i jaka pasuje do wnętrza.
      Lampy tego typu produkujemy też w wersji do zastosowań zewnętrznych, ze stopniem ochrony IP 65. Wykorzystywane są przez architektów do oświetlania elewacji i uzyskania na budynkach ciekawych efektów świetlnych i gry barwą światła (patrz nasze realizacje/kemienica na ul. Włodkowica we Wrocławiu). Takie instalacje wymagają produktów trwałych, niezawodnych i energooszczędnych. Nasze lampy naścienne spełniają te wymagania dzięki solidnej obudowie, trwałemu dyfuzorowi i dzięki wyeliminowaniu zasilacza. To zasilacz sprawia najwięcej kłopotów, bo niechętnie pracuje zarówno w niskich jak i bardzo wysokich temperaturach, a na dodatek szybko się starzeje.
Oświetlacz elewacji dla architektów by podkreślić walory elewacji budynków światłem LED.
Lampa LEDowa do zbudowania nastroju lub oświetlania pomieszczeń światłem LED rozproszonym.
      Lampę wyposażamy w standardowy uchwyt naścienny. Uchwyt ten może być wyprodukowany wg specyfikacji klienta, tam gdzie konieczne jest zdystansowanie lampy od ściany czy elewacji lub tam gdzie konieczne jest skierowanie wiązki swiatła inaczej niż standardowo.
      W zastosowaniach zewnętrznych nie ma alternatywy dla oświetlenia LEDowego. Żarówki już odeszły do lamusa, świetlówki w niskich temperaturach dają bardzo mało światła. Wiemy jak trudno instaluje się oświetlenie na obiektach na zewnątrz i jak trudno się je serwisuje. Nasze lampy LED typu wall washer nie wymagają serwisowania, nie mają elementów wymiennych, ani szybko starzejących się. To nieoceniona zaleta lamp zewnętrznych.
      Zachęcamy do wysłania, jednym kliknięciem, zapytania o lampę wybraną spośród wielu opcji. W bardzo krótkim czasie wysyłamy ofertę z ceną i terminem realizacji zamówienia.