Lampa LEDowa PLAFONIERA 200x200
Konfigurator lampy
WŁ./WYŁ
STRUMIEŃ
KĄT
ŚWIATŁO
OBUDOWA
DYFUZOR
INSTALACJA
FUNKCJE DODATKOWE
Charakterystyka światłości
cd/klm       η=100%
   Plafoniery wykonane w technologii LED to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach, takich jak korytarze, łazienki, na klatce schodowej czy w kuchni albo garderobie. W ofercie naszej firmy znajdują się plafoniery wyposażone w dodatkowe funkcje: oświetlenie awaryjne, regulację jasności, włączanie czujką ruchu czy włącznikiem zmierzchowym.
Oznaczenie lampy w wybranej konfiguracji:
LL PLAFONIERA 200x200 FU S1 KS TC OS DO MP IWPo otrzymaniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia szczegółów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych przez firmę SOWAR Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (52-127), przy ulicy Ziemniaczanej, pod numerem 15 w celach marketingowych, w tym również w celu marketingu bezpośredniego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną, na podany powyżej adres e-mail, informacji handlowych wysyłanych przez firmę SOWAR Sp. z o.o. siedzibą we Wrocławiu (52-127), przy ulicy Ziemniaczanej, pod numerem 15. *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zamówień, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) Poinformowano mnie, iż podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny z prawem dostępu do treści moich danych, ich poprawiania, jak również usunięcia. *

* Pola obowiązkowe

Parametry techniczne
Uwe
230V AC, 50 Hz
Iwe
100 mA
P
13 W, Pf=0,6 C
Strumień
900 lm
Światło:
Ciepłe 3500°K | Zimne 6500°K
Stopień ochrony
IP 50 |64
Temperatura obudowy
< 45°C
Cykli włącz/wyłącz
> 20000
Oddawanie barw
Ra 80
Wymiary lampy
200 x 200 x 24 mm
Trwałość lampy
> 50000 godz.
Czas włączenia
< 0,1 s
Odporność na udary
IK 08
Wydajność energetyczna
A+
Mocowanie
Płaszczyznowe
karta
produktu
katalog
lamp
plik
fotometryczny
Przewidywany czas po którym jasność ledów spada o 30%.
przewidywany
czas życia
Światło LED pjawia się natychmiast po włączeniu, bez opóźnienia.
czas
włączenia
Nasze źródła światła LED nie mają elementów wymiennych, jak to ma miejsce we wszystkich inych źródłach światła.
nie zawiera
żarówek
Lampy LED i wyroby dla reklamy są wolne od rtęci i jej związków.
nie zawiera
rtęci
Lampy LED i wyroby dla reklamy są wolne od ołowiu i jej związków.
nie zawiera
ołowiu
Wyroby LED - lampy i światło dla reklamy są zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej. Posiadają znak CE.
zgodny z
dyrektywami
unijnymi
Obudowy opraw oświetleniowych LED nie nagrzewają się. Dopuszczalny montaż na podłożu palnym.
dopuszczalny
montaż na
podłożu palnym
W instalacji należy zapewnić uziemienie.
zapewnić
uziemienie
Jak każde urządzenie elektroniczne podlega obowiązkowi utylizacji i recyklingu.
zakaz wyrzucania
do kosza
na śmieci
Dla porównania, strumień
żarówki standardowej
(żarowej) 100W=1200 lm
      Wykończenie oprawy LED może być białe, z lakierowanego aluminium, a także srebrne, które wykonuje się z aluminium anodowanego. Poza obudową, nasi klienci mogą także wybrać rodzaj światła emitowanego przez plafonierę (ciepłe lub zimne), rodzaj dyfuzora (kryształ lub opal), a także kąt rozsyłu, wąski 60 stopni lub szeroki 100 stopni.
      Temperatura obudowy lampy nie przekracza 45 st. C, a liczba cykli włącz/wyłącz szacowana jest na ok. 20000. Trwałość lampy mierzy się poprzez podanie średniego czasu po którym jasność lampy spada o 30% (żywotności źródeł światła). W przypadku plafoniery LED naszej firmy, jest to ponad 50 tysięcy godzin (tj. 17 lat przy świeceniu 8 godz./dziennie).
      Plafoniery LED doskonale sprawdzą się także na tarasach, w ogródkach, na świeżym powietrzu. Oferowane przez nas produkty przystosowane są zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Plafoniery mają wymiary 200x200x24 mm i są zasilane wprost z sieci 230 V – nie wymagają zasilacza.
Zbuduj nastrój, grę świateł i charakter pomieszczenia plafonierą LED. Ta oprawa LED zachwyci dekoratorów wnętrz.
Światło LED na suficie dyskretne cienkie i eleganckie
      Czas włączenia lampy wynosi mniej niż 0,1 sekundy. Dzięki zastosowaniu technologii LED, plafoniery posiadają wydajność energetyczną na poziomie A+. Współczynnik oddawania barw CRI (Ra) wynosi 80. Współczynnik ten określa odwzorowanie kolorów i właściwy kontrast barwy.
      Plafoniery LED firmy SOWAR są projektowane w taki sposób, aby zaspokoić oczekiwania naszych klientów – są eleganckie, nowoczesne, charakteryzują się solidną konstrukcją i trwałym dyfuzorem. Warto podkreślić także niskie zużycie energii i brak elementów wymiennych. Dzięki wymienionym zaletom, nasze produkty doskonale sprawdzą się nie tylko w domu, ale również w przemyśle, handlu, biurach i innych obiektach użyteczności publicznej.