Płyta świecąca Akrydot, wraz z ramką umożliwia doskonałe podświetlenie plakatu lub naklejonej grafiki. Akrydot to płyta o grubości 20 mm. Źródłem światła są LEDy zamocowane w profilu aluminiowym na obwodzie płyty. Płyta może być wykonana w wersji jednostronnie świecącej lub dwustronnie świecącej. Płyta ze względu na swoje gabaryty oraz jasność świecenia często jest wykorzystywana do gablot reklamowych, jako element dekoracyjny wnętrz, do podświetleń zdjęć w biurach bądź sklepach.Po otrzymaniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia szczegółów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych przez firmę SOWAR Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (52-127), przy ulicy Ziemniaczanej, pod numerem 15 w celach marketingowych, w tym również w celu marketingu bezpośredniego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną, na podany powyżej adres e-mail, informacji handlowych wysyłanych przez firmę SOWAR Sp. z o.o. siedzibą we Wrocławiu (52-127), przy ulicy Ziemniaczanej, pod numerem 15. *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zamówień, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) Poinformowano mnie, iż podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny z prawem dostępu do treści moich danych, ich poprawiania, jak również usunięcia. *

* Pola obowiązkowe

Parametry techniczne
Uwe
~230V AC, 50 Hz
Iwe
300 mA
P
45 W
Pf
0,6 C
Stopień ochrony
IP 64
Strumień źródła światła
7500 lm
Luminancja
450 cd/m2
Liczba cykli włącz/wyłącz
> 20000
Temperatura barwowa światła
6500 K
Trwałość oświetlenia
> 50000 godz.
Czas włączenia
< 0,1 s
Grubość
35 mm
Waga
23 kg
karta
produktu
instrukcja
Przewidywany czas po którym jasność ledów spada o 30%.
przewidywany
czas życia
Światło LED pjawia się natychmiast po włączeniu, bez opóźnienia.
czas
włączenia
Nasze źródła światła LED nie mają elementów wymiennych, jak to ma miejsce we wszystkich inych źródłach światła.
nie zawiera
żarówek
Lampy LED i wyroby dla reklamy są wolne od rtęci i jej związków.
nie zawiera
rtęci
Lampy LED i wyroby dla reklamy są wolne od ołowiu i jej związków.
nie zawiera
ołowiu
Wyroby LED - lampy i światło dla reklamy są zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej. Posiadają znak CE.
zgodny z
dyrektywami
unijnymi
Obudowy opraw oświetleniowych LED nie nagrzewają się. Dopuszczalny montaż na podłożu palnym.
dopuszczalny
montaż na
podłożu palnym
W instalacji należy zapewnić uziemienie.
zapewnić
uziemienie
Jak każde urządzenie elektroniczne podlega obowiązkowi utylizacji i recyklingu.
zakaz wyrzucania
do kosza
na śmieci
      To innowacyjne rozwiązanie do podświetlania plakatów, zdjęć itp. W swojej konstrukcji posiada płytę PMMA, na której nadrukowane są białe kropki o zmiennej średnicy - tym większe im dalej od źródła światła. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać niemal idealną równomierność świecenia na całej płaszczyźnie. Źródło światła to diody LED renomowanego producenta. Akrydot niesie ze sobą wszystkie zalety światła LED: nieskie zużycie energii, wysoką sprawność, długą żywotność, odporność mechaniczną na warunki zewnętrzne. Konstrukcja Akrydot pozwala na bardzo szybkie i łatwe zainstalowanie w docelowym miejscu.
Citylight na przystankach komunikacji miejskiej, cienki jak nigdy dotąd. Płyta typu edgelight i niezawodne LEDy to zestaw nie do zdarcia.