EvenLED to najnowsza technologia podświetlania plakatów, szyldów reklam. Światło LED wprowadzone do płyty PMMA krawędziami emitowane jest przez powierzchnię płyty. Rozwiązanie to powoduje, że płyty EvenLED wyróżniają się nieosiągalną w innych produktach tego typu równomiernością świecenia powierzchni. Konstrukcyjnie EvenLED składa się z płyty świecącej osłoniętej poliwęglanem jeśli, płyta ma świecić dwustronnie, lub PCV i opal jeśli świeci jednostronnie. LEDy znajdują się w profilu aluminiowym na obwodzie płyty. Taka konstrukcja ma grubość zaledwie 20 mm i zapewnia stopień ochrony IP 65, może więc pracować na zewnątrz w trudnych warunkach atmosferycznych.Po otrzymaniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia szczegółów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych przez firmę SOWAR Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (52-127), przy ulicy Ziemniaczanej, pod numerem 15 w celach marketingowych, w tym również w celu marketingu bezpośredniego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną, na podany powyżej adres e-mail, informacji handlowych wysyłanych przez firmę SOWAR Sp. z o.o. siedzibą we Wrocławiu (52-127), przy ulicy Ziemniaczanej, pod numerem 15. *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zamówień, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) Poinformowano mnie, iż podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny z prawem dostępu do treści moich danych, ich poprawiania, jak również usunięcia. *

* Pola obowiązkowe

Parametry techniczne
płyty 1000x1000 mm
dwa boki podświetlane
|
cztery boki podświetlane
Uwe
~230V AC, 50 Hz
Iwe
170 mA
|
320 mA
P
23 W
|
45 W
Pf
0,6 C
Stopień ochrony
IP 64
Strumień źródła światła
3000 lm
|
6000 lm
Liczba cykli włącz/wyłącz
> 20000
Temperatura barwowa światła
6500 K
Trwałość oświetlenia
> 50000 godz.
Natężenie światła na powierzchni
1200 lx
|
2400 lx
Maksymalne wymiary
20x2000x3000 mm
Zakres temperatury pracy
- 30° +50°C
karta
produktu
Przewidywany czas po którym jasność ledów spada o 30%.
przewidywany
czas życia
Światło LED pjawia się natychmiast po włączeniu, bez opóźnienia.
czas
włączenia
Nasze źródła światła LED nie mają elementów wymiennych, jak to ma miejsce we wszystkich inych źródłach światła.
nie zawiera
żarówek
Lampy LED i wyroby dla reklamy są wolne od rtęci i jej związków.
nie zawiera
rtęci
Lampy LED i wyroby dla reklamy są wolne od ołowiu i jej związków.
nie zawiera
ołowiu
Wyroby LED - lampy i światło dla reklamy są zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej. Posiadają znak CE.
zgodny z
dyrektywami
unijnymi
Obudowy opraw oświetleniowych LED nie nagrzewają się. Dopuszczalny montaż na podłożu palnym.
dopuszczalny
montaż na
podłożu palnym
W instalacji należy zapewnić uziemienie.
zapewnić
uziemienie
Jak każde urządzenie elektroniczne podlega obowiązkowi utylizacji i recyklingu.
zakaz wyrzucania
do kosza
na śmieci
      Podświetlanie LED płytą EvenLED można opisać jako połączenie najnowszej technologii wytwarzania tworzyw z polimetakrylanu i miniaturowych punktowych źródeł światła LED o wysokiej jasności. Dzięki temu uzyskaliśmy efekt bardzo równomiernego świecenia dużych powierzchni przy grubości zaledwie 20 mm. EvenLED doskonale sprawdzają się do podświetlania szyldów, tablic informacyjnych i reklam.
      Źródłem światła są diody LED, które zostały zamocowane w profilu aluminiowym na obwodzie płyty. Wykorzystane w płytach podświetlanie LED powoduje, że produkt ten charakteryzuje się wieloma zaletami, takimi jak niskie zużycie energii, wysoka sprawność i długa żywotność. Płyty EvenLED są także bardzo odporne zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i warunki zewnętrzne. Spośród parametrów technicznych, jakimi wyróżnia się nasz produkt, warto podkreślić trwałość oświetlenia. Wynosi ona ponad 50 000 godzin a liczba cykli włącz/wyłącz wynosi ponad 20 000.
Płyty świetlne z LEDami na obwodzie. Cienkie nowoczesne i eleganckie. Do podświetlania reklam.
Podświetlanie reklam i plakatów teraz w formie cienkiego (20 mm) ekranu o dużej równomierności emisji światła.
      Zakres temperatury pracy płyty EvenLED wynosi od minus 30 st. C do 50 st. C, co oznacza, że płyta doskonale sprawdzi się w warunkach zimowych na zewnątrz. Maksymalne wymiary płyty to 20x2000x3000 mm.
      Należy pamiętać, że w całej instalacji występuje napięcie niebezpieczne, dlatego proces instalacyjny należy prowadzić na odłączonym od sieci urządzeniu. Instalację powinna wykonać osoba posiadająca kwalifikacje do budowania instalacji elektrycznych 230 V AC.