Lampa LEDowa RASTROWA 600x600
Konfigurator lampy
Ta lampa produkowana jest tylko w wersji 2000 lm.
Wyślij zapytanie o wersję 1000 lm.
WŁ./WYŁ
STRUMIEŃ
KĄT
ŚWIATŁO
OBUDOWA
DYFUZOR
INSTALACJA
FUNKCJE DODATKOWE
Polecamy lampy do sufitów rastrowych. LEDy w biurze to oznaka nowoczesności i dążeń proekologicznych firmy.
Charakterystyka światłości
cd/klm       η=100%
      Lampy rastrowe to rozwiązanie dedykowane do sufitów rastrowych podwieszanych. Bardzo popularnych w biurach, magazynach, sklepach, halach przemysłowych. Proponujemy Państwu łatwą w montażu, niedrogą i energooszczędną lampę. Inwestycja w LEDy w biurze to znak nowoczesności i działań proekologicznych firmy. Juz po kilku latach inwestycja się zwraca, a lampa świecić będzie jeszcze przez długie lata, przynosząc firmie wyliczalne korzyści.
Oznaczenie lampy w wybranej konfiguracji:
LL RASTROWA 600x600 FU S2 KS TC OS DO MP IWPo otrzymaniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia szczegółów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych przez firmę SOWAR Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (52-127), przy ulicy Ziemniaczanej, pod numerem 15 w celach marketingowych, w tym również w celu marketingu bezpośredniego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną, na podany powyżej adres e-mail, informacji handlowych wysyłanych przez firmę SOWAR Sp. z o.o. siedzibą we Wrocławiu (52-127), przy ulicy Ziemniaczanej, pod numerem 15. *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zamówień, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) Poinformowano mnie, iż podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny z prawem dostępu do treści moich danych, ich poprawiania, jak również usunięcia. *

* Pola obowiązkowe

Parametry techniczne
Uwe
230V AC, 50 Hz
Iwe
160 mA
P
24 W, Pf=0,6 C
Strumień
1800 lm
Światło:
Ciepłe 3500°K | Zimne 6500°K
Stopień ochrony
IP 50 | 64
Temperatura obudowy
< 42°C
Cykli włącz/wyłącz
> 20000
Oddawanie barw
Ra 80
Wymiary lampy
594 x 594 x 24 mm
Trwałość lampy
> 50000 godz.
Czas włączenia
< 0,1 s
Odporność na udary
IK 08
Wydajność energetyczna
A+
Mocowanie
Płaszczyznowe, Rastrowe
karta
produktu
katalog
lamp
plik
fotometryczny
Przewidywany czas po którym jasność ledów spada o 30%.
przewidywany
czas życia
Światło LED pjawia się natychmiast po włączeniu, bez opóźnienia.
czas
włączenia
Nasze źródła światła LED nie mają elementów wymiennych, jak to ma miejsce we wszystkich inych źródłach światła.
nie zawiera
żarówek
Lampy LED i wyroby dla reklamy są wolne od rtęci i jej związków.
nie zawiera
rtęci
Lampy LED i wyroby dla reklamy są wolne od ołowiu i jej związków.
nie zawiera
ołowiu
Wyroby LED - lampy i światło dla reklamy są zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej. Posiadają znak CE.
zgodny z
dyrektywami
unijnymi
Obudowy opraw oświetleniowych LED nie nagrzewają się. Dopuszczalny montaż na podłożu palnym.
dopuszczalny
montaż na
podłożu palnym
W instalacji należy zapewnić uziemienie.
zapewnić
uziemienie
Jak każde urządzenie elektroniczne podlega obowiązkowi utylizacji i recyklingu.
zakaz wyrzucania
do kosza
na śmieci
Dla porównania, strumień
żarówki standardowej
(żarowej) 100W=1200 lm
      Przewidywany czas życia to ok 17 lat przy włączeniu 8 godz. dziennie. To nie oznacza że po tym okresie lampa przestanie świecić. Prawdopodobnie będzie świecić jeszcze przez długie lata. Zapomnij co to spalona żarówka czy świetlówka mrugająca. W naszych lampach nic się nie wymienia.
      Polecamy korzystanie z konfiguratora. Klawiszami ustaw konfigurację lampy jaką potrzebujesz. Wyślij zapytanie jednym kliknięciem. My w ciągu kilku godzin wyślemy Ci ofertę z ceną i terminem realizacji zamówienia. Realizujemy każde zamówienie, nawet na pojedyncze egzemplarze. Przy dużych zamówieniach możliwość negocjacji cen. Dodatkowo do oferty możemy dołączyć wyliczenie okresu zwrotu z inwestycji. Nasze lampy LED nie mają zewnętrznego zasilania, dzięki temu zużywają mniej prądu i nie mają najbardziej awaryjnego elementu jakim jest zasilacz. To zasilacz najszybciej się starzeje, o czym nie mówią producenci lamp z zasilaczem.
Oprawa LED dedykowana do sufitów podwieszanych z opcją montażu natynkowego.
Nowoczesne biuro wymaga nowoczesnego oświetlenia LEDowego.
      Lampy rastrowe można montować też na sufitach tradycyjnych natynkowo. Mają grubość zaledwie 24 mm pasują do każdego wnętrza są dyskretne i eleganckie. W różnych pomieszczeniach można stosować różną temperaturę barwową. Zakres mamy bardzo duży od światła ciepłego 3500˚K do zimnego 7500˚K. Ciepłe wszędzie tam gdzie ma być ciepła miła atmosfera, sprzyjająca relaksowi, neutralna tam gdzie wydajna praca i zimna tam gdzie potrzebne wrażenie sterylnej czystości (gabinety lekarskie, szpitale, materiały mrożone w sklepie itp). Mieszając LEDy o różnej temperaturze barwowej można uzyskać bardzo ciekawe efekty świetlne, nieosiągalne w innych źródłach światła. Optyka w postaci soczewek zmniejszających kąt rozsyłu światła oraz skuteczny dyfuzor sprawiają, że nasze lampy nie wywołują efektu olśnienia przykrego. Projektanci oświetlenia, wykorzystując nasz plik fotometryczny mogą łatwo i szybko zaprojektować oświetlenie zgodne z wymaganiami norm oświetleniowych.