StringLED to sznur (łańcuch) LEDów w postaci modułów LED połączonych elastycznym przewodem, dla którego główne zastosowanie to litery podświetlane kanałowe, blokowe lub z efektem halo. System jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ wiemy w jak trudnych warunkach trzeba go zamontować. Jest też odporny na warunki atmosferyczne dzięki osłonie poliwęglanowej i hermetyzacji w technologii obtrysku. Serwis liter kanałowych to bardzo trudne zagadnienie, dlatego niezawodność to największa zaleta naszego produktu. Nasz system nie ma zasilacza. Przewidywany czas bezawaryjnego użytkowania to 15 lat świecenia 10 godz. dziennie.Po otrzymaniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia szczegółów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych przez firmę SOWAR Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (52-127), przy ulicy Ziemniaczanej, pod numerem 15 w celach marketingowych, w tym również w celu marketingu bezpośredniego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną, na podany powyżej adres e-mail, informacji handlowych wysyłanych przez firmę SOWAR Sp. z o.o. siedzibą we Wrocławiu (52-127), przy ulicy Ziemniaczanej, pod numerem 15. *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zamówień, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) Poinformowano mnie, iż podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny z prawem dostępu do treści moich danych, ich poprawiania, jak również usunięcia. *

* Pola obowiązkowe

Parametry techniczne
30 LED
|
60 LED
Uwe
~230V AC, 50 Hz
Iwe
100 mA
|
170 mA
P
12 W
|
23 W
Pf
0,6 C
Stopień ochrony
IP 64
Strumień źródła światła
1500 lm
|
3000 lm
Liczba cykli włącz/wyłącz
> 20000
Temperatura barwowa światła
6500 K
Trwałość oświetlenia
> 50000 godz.
Czas włączenia
< 0,1 s
Kąt świecenia
120°
Zakres temperatury pracy
- 30° +50°C
karta
produktu
Przewidywany czas po którym jasność ledów spada o 30%.
przewidywany
czas życia
Światło LED pjawia się natychmiast po włączeniu, bez opóźnienia.
czas
włączenia
Nasze źródła światła LED nie mają elementów wymiennych, jak to ma miejsce we wszystkich inych źródłach światła.
nie zawiera
żarówek
Lampy LED i wyroby dla reklamy są wolne od rtęci i jej związków.
nie zawiera
rtęci
Lampy LED i wyroby dla reklamy są wolne od ołowiu i jej związków.
nie zawiera
ołowiu
Wyroby LED - lampy i światło dla reklamy są zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej. Posiadają znak CE.
zgodny z
dyrektywami
unijnymi
Obudowy opraw oświetleniowych LED nie nagrzewają się. Dopuszczalny montaż na podłożu palnym.
dopuszczalny
montaż na
podłożu palnym
W instalacji należy zapewnić uziemienie.
zapewnić
uziemienie
Jak każde urządzenie elektroniczne podlega obowiązkowi utylizacji i recyklingu.
zakaz wyrzucania
do kosza
na śmieci
      Moduły String LED można rozmieścić w literach podświetlanych samodzielnie, zachowując zasadę, że odległość między LEDami nie może być większa niż odległość LEDa od lica litery. Łatwiej, taniej i szybciej jest wysłać rysunek reklamy do nas, my zaprojektujemy optymalny (najniższy koszt LEDów i montażu) rozkład LEDów w reklamie. Projekt jest darmowy jeśli klient użyje naszych Stringledów do podświetlania liter. Litery podświetlane będą jasno i równomiernie świeciły.
      W zależności od rodzaju podłoża w literach podświetlanych LEDy można montować różnymi sposobami. Do podłoża z PCV spienionego zalecamy zszywki tapicerskie. Do podłoża z blachy lub twardego tworzywa polecamy termoklej lub taśmę klejącą dwustronną.
      StringLED produkujemy w dwóch wersjach zasilania: zasilanie 12V, w którym konieczne jest zastosowanie zasilacza obniżającego napięcie z 230V do 12V, oraz zasilanie wprost z sieci 230V. Polecamy to drugie rozwiązanie, ponieważ jest tańsze, bardziej energooszczędne i niezawodne.
System StringLED do podświetlania liter blokowych. Elastyczny, energooszczędny i niezawodny system LEDowy.
StringLED do podświetlania liter z efektem halo. Odporny na warunki atmosferyczne.
      Zasilacze ze względu na zastosowane w ich konstrukcji elementy, mają stosunkowo krótki czas życia i małą sprawność (duże straty energii).
      Tak oto bardzo często system LEDowy z natury energooszczędny przestaje być energooszczędny z powodu zasilacza, o czym dostawcy nie informują. Dodatkowym problemem jest montaż zasilacza w literach podswietlanych. Nie zawsze jest na to miejsce. Stringled w wersji 230V nie ma zasilacza. Ma jedynie mały zintegrowany moduł MPA zabezpieczający system przed szkodliwymi impulsami z sieci aż do 3,5 kV. Nasza sieć energetyczna nie jest wolna od takich zakłóceń. MPA zabezpiecza dodatkowo przed zwarciem, przeciążeniem i nadmiernym wzrostem temperatury, a wszystko po to by system był niezawodny i trwały.
      Stringled 230V produkowany jest w dwóch długościach łańcuchów LED: 30 LED i 60 LED. Zlecając nam projekt rozkładu LEDów w literach nasi projektanci rozmieszczą LEDy tak by ich łączna liczba zawsze była podzielna przez 30.